Padėkime Ukrainos žmonėms!

Інформація для громадян України

Informacija Ukrainos piliečiams ir jų šeimos nariams

Vasario 24-osios rytą buvo atverstas naujas skausmingas istorijos puslapis – prieš Ukrainą pradėta karinė operacija. Šiuo šaliai sunkiu metu Lietuvos Caritas yra kartu su savo kolegomis, Ukraina Caritas ir visais Ukrainos žmonėmis!

Jeigu norite skirti lėšų Ukrainoje nuo karo nukentėjusiems žmonėms, galite aukoti į specialią Lietuvos Caritas sąskaitą – LT027300010137182270 (Swedbank). Visos gautos lėšos bus skirtos Ukrainos Caritui.

Jeigu norite skirti lėšų teikiant humanitarinę pagalbą į Lietuvą atvykusiems Ukrainos žmonėms, galite aukoti į Kauno arkivyskupijos Caritas sąskaitą – LT187044060003653958 (AB SEB bankas); paskirtyje nurodykite „Parama Ukrainai“.

Jeigu norite padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams – turite laisvą namą, butą ar kambarį, pildykite anketą ir suteikite laikinus namus nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.
Čia: stipruskartu.lt

Jeigu norite prisidėti prie Caritas savanorių komandos – teikti tiesioginę ir netiesioginę pagalbą ukrainiečiams: registruojant žmones, rūšiuojant ir dalinant humanitarinius paketus, organizuojant užimtumo veiklas.
Čia: REGISTRACIJA