Padėkime Ukrainos žmonėms!

Інформація для громадян України

Informacija Ukrainos piliečiams ir jų šeimos nariams

Vasario 24-osios rytą buvo atverstas naujas skausmingas istorijos puslapis – prieš Ukrainą pradėta karinė operacija. Šiuo šaliai sunkiu metu Lietuvos Caritas yra kartu su savo kolegomis, Ukraina Caritas ir visais Ukrainos žmonėmis!

Lietuvos Caritas kartu su Europos ir pasaulio šalių Caritas organizacijomis tiesia pagalbos ranką nuo karo kenčiančiai Ukrainos Lietuvos Caritas, Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Maltiečiai“, „Maisto bankas“ ir Gelbėkite vaikus“ renka lėšas nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms. Jūsų aukos bus skiriamos humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti.
Čia: aukok.lt arba trumpuoju numeriu 1485 auka – 5 Eur

Jeigu norite padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams – turite laisvą namą, butą ar kambarį, pildykite anketą ir suteikite laikinus namus nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.
Čia: stipruskartu.lt

Jeigu norite prisidėti prie Caritas savanorių komandos – teikti tiesioginę ir netiesioginę pagalbą ukrainiečiams: registruojant žmones, rūšiuojant ir dalinant humanitarinius paketus, organizuojant užimtumo veiklas.
Čia: REGISTRACIJA

Jeigu norite skirti lėšų Ukrainoje nuo karo nukentėjusiems žmonėms, galite aukoti į specialią Lietuvos Caritas sąskaitą – visos gautos lėšos bus skirtos Ukrainos Caritui

Čia:
Lietuvos Caritas
LT027300010137182270
AB bankas Swedbank

Visais klausimais galite kreiptis į „Lietuvos Caritas“ komunikacijos koordinatorę Aušrą Malinauskienę, tel. +370 674 66 049