Rugpjūčio 26 dieną Kauno arkivyskupijos Carito programų vadovams surengti mokymai apie efektyvios komandos formavimą. Juos vedė sociologas, lektorius Paulius Godvadas.
Mokymų metu dalyviai susipažino su koncentruota medžiaga apie tai, kas yra komanda, kokias funkcijas atlieka jos vadovai bei kaip pritaikyti „Žmogišką galios modelį“, padedantį geriau suprasti, kokia komanda gali būti laikoma efektyvia.



„Paulius ne kartą pabrėžė, kad komanda panaši į augalą, kuriam būtina nuolatinė priežiūra: reikia laistyti, tręšti, šalinti nereikalingas dalis. Jei tuo augalu nesirūpiname, jis nuvysta. Lygiai taip pat ir komanda, norint, kad ji veiktų darniai bei pasiektų gerų rezultatų, pastangų turi įdėti tiek vadovai, tiek darbuotojai. Tačiau svarbu nepamiršti, kad komandos nėra statiškos – jos nuolat keičiasi, o kartais net vieno žmogaus pasikeitimas gali turėti didelės įtakos visos grupės dinamikai. Ačiū lektoriui už puikius mokymus, jie labai įtraukė ir suteikė naujų, iki šiol negirdėtų įžvalgų“, – įspūdžiais dalijosi administratorė/projektų koordinatorė Gabrielė.
Mokymai finansuojami iš Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto „Kauno arkivyskupijos Carito institucinis stiprinimas”.
